Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř...

Říjen 2008

Nicol a John

28. října 2008 v 19:50 | Rimmer a Eleanor |  Rimmer

Tahle povídka je krátká, ale pro mě má své osobité kouzlo. Nepsal jsem ji totiž sám, psali jsme ji společně s Eleanor po ICQ. Máte možnost posoudit, jak se nám to povedlo.


Bez Svědomí - kapitola 3./2.část

14. října 2008 v 23:42 | Rimmer |  Bez Svědomí
John Black se ve svém voze právě vracel z dovolené. Podle jeho názoru byla strávená tím nejlepším možným způsobem. Sotva se však dostal do dosahu signálu svého mobilního operátora, jeho telefon začal šíleně vyzvánět. Musel zastavit, aby zkontroloval, co se děje. Ukázalo se mu několik nepřijatých hovorů od Brigsové. Vypadalo to, že po něm musela být opravdu velká sháňka. Vytočil její číslo. Nestačil doznít ani první vyzváněcí tön a ozval se vzrušený hlas kapitánky. "No konečně! Kde sakra vězíš Johne? Potřebujeme tě tady, okamžitě!" To znělo vážně naléhavě. "Klid Kate, co se děje? Vypadá to jako by zabili prezidenta," odpověděl jí. "Kéž by, to bych nemusela řešit já. Ale opravdu tady jde o vraždu. Ani nejezdi domů, potřebujeme tě tu hned. A přijď zadem, všude je tu plno supů." Zavěsila.

Bez Svědomí - kapitola 3./1.část

8. října 2008 v 21:46 | Rimmer |  Bez Svědomí
Tohle pokračování sem házím s doooost velkým zpožděním a jen Bůh nebo snad Alláh ví, kdy se objeví další. Zrovna teď mám ve svém osobním životě dost štěstí, takže na psaní vážných nebo brutálních scén nemám čas ani náladu. Ale udělam co budu moct. Takže zatim všechny zdravim a ještě jednou se omlouvám...